DOMŮ KOUČOVÁNÍ PRO FIRMY CENÍK KONTAKT FAQ

"Koučování je jako jízda kočárem, místy příjemná, místy může být nepohodlná. Někdy slunce krásně svítí, nebe je modré, jindy se na cestě mohou vyskytnout výmoly, někdy uvidíte nečekané dech beroucí scenérie a příroda vám ukáže všechny své poklady. Vždy si ale můžete říci, že to stálo za to."

O JANĚ

Motto: "higher, faster, stronger ... better"
                        "výše, rychleji, silněji ... lépe"

 

... jak jsem si myslela, že jsem objevila koučování, a bylo to přesně naopak, koučování si mě našlo přesně ve správný čas

Když jsem vědomě vykročila na tuto cestu, život mi přinesl řadu setkání a interakcí s ostatními lidmi, při kterých převážil můj zájem o jejich rozvoj. Smyslem mé práce je v přímém rozvoji člověka, pomocí kterého dokáže přímo zkvalitnit svůj život, ovlivňovat ho, nalézat spokojenost v každé chvíli svého života a zvládat náročné životní situace..

Na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy jsem složila státní závěrečné zkoušky z Andragogiky nebo-li vzdělávání dospělých, personálního řízení a psychologie. Vzhledem k mému zaměření bylo přirozené, že jsem o koučování poprvé slyšela právě na vysoké škole. Tam jsem pochopila, že skutečně nemůžete nikoho nic naučit, můžete mu jen pomoci, aby se to naučil sám. Během své praxe jsem se věnovala zejména práci s lidmi. Díky tomu jsem mohla objevit, co mě skutečně v práci naplňuje a těší. Zjistila jsem, že lidé jsou hojně školení, ale to co jim skutečně chybí, je čas a prostor uvědomit si a dělat věci po svém. To už byl jen krůček k tomu otevřít si soukromou koučovací praxi. Kromě profesionálního výcviku v koučování, absolvuji pravidelně další vzdělávací kurzy pro kouče, sebe zážitkové kurzy, pravidelně pracuji se svým mentorem na prohloubení svých koučovacích kompetencí.

Absolvované kurzy a tréninky v oblasti koučování

Inner game of stress (2014) - Koučink Centrum
Typologie MBTI agentura signum 2014
Inner focus workshop - sportovní koučink - IFSA (2014)
3. světové setkání koučů v Praze (2014) - ČAKO
Akreditovaný externí profesionální kouč (2013/2014) - Koučink centrum
9. Mezinárodní konference o koučování s Timem Gallweyem (2013)
Základní výcvik v koučování (2012) - QED group
Různé zážitkové a sebe rozvojové kurzy

Mezi hodnoty, které jako kouč sdílím, patří zejména respekt k individualitě, svoboda, transparentnost a víra v potenciál klienta. Ke každému klientovi přistupuji individuálně podle jeho potřeb a s důvěrou, že to co skutečně chce, toho dosáhne.

      MŠMT a Koučink Centrum
      akreditovaný externí kouč
ICF certifikace IFSA                                          
sportovní koučink

Jsem členem People management fóra a International coach federation.