DOMŮ KOUČOVÁNÍ PRO FIRMY CENÍK KONTAKT FAQ

"Koučování je jako jízda kočárem, místy příjemná, místy může být nepohodlná. Někdy slunce krásně svítí, nebe je modré, jindy se na cestě mohou vyskytnout výmoly, někdy uvidíte nečekané dech beroucí scenérie a příroda vám ukáže všechny své poklady. Vždy si ale můžete říci, že to stálo za to."

REFERENCE

"Po první hodině koučování s Janou v oblasti osobního rozvoje jsem přišla na pravou příčinu mého problému, o které jsem neměla ani tušení. Celou dobu jsem svůj problém přikláněla k důvodům, které se až nyní, hned po prvním sezení, ukázaly jako nesprávné. Bylo až šokující a zároveň osvobozující, že podstata mého problému je v něčem jiném. Konečně se mi tak otevřely možnosti ke správnému uchopení řešení a poprvé v životě věřím, že jsem na dobré cestě k naplnění mého cíle."

Darina, HR expert, Česká pošta


Obrátila jsem se na Janu s žádostí o koučování v otázce mého kariérního růstu. Měla jsem před sebou rozhodnutí, které pro mě představovalo dilema, se kterým jsem se po vlastních úvahách ocitla ve slepé uličce, a protože se sama o koučování zajímám, věděla jsem, že to může být to, co mi pomůže věci ujasnit. Janiny otázky ve mně podnítily zamyšlení nad nečekanými aspekty mé situace, a to vedlo přirozeně k uvědomění si pro mě nejadekvátnějšího rozhodnutí.

Veronika Vilánková, Group Coordinator, středně velká společnost


Jsem moc ráda, že jsem mohla zažít hodiny koučingu s Janou. Mimo jiné mi přinesly nový vhled do spleti mých pracovních úkolů a situací, ve kterých jsem se místy ztrácela, a tím ztrácela i motivaci a zaměření. Náročné soustředění během koučování jsou odměněny výraznými skoky v mém osobním růstu. Prožívám nyní výraznou změnu a posun v pracovním životě směrem k vyšší efektivitě a hlavně vyrovnanosti a spokojenosti, i když je práce pořád stejně hodně. V osobním životě se učím více se naladit na přítomnost a na to, co se děje, pozorovat to, uvědomit si, jak se v tom cítím, a na základě toho se vědomě rozhodnout. A také dodržet sliby, které si dávám.

Marie, manažerka, Úřad vlády


Pri individuálnom koučingu zameranom na budovaní mojej značky, mi Janka dokázala pomocou aktívneho načúvania a pokladaním vecných otázok s uvedomením cieľov a spôsobov ako ich dosiahnuť. Janka je empatická a veľmi vnímavá. Pomohla mi opäť sa prepojiť so sebou samým, zvýšiť si sebadôveru a počas rozhovorov som rázom pochopil, že som to práve ja, kto je tým najviac erudovaným človekom, ktorý pozná odpovede na moje otázky. Okrem spomínaných oblastí je výsledkom aj príliv nových a spokojných klientov. Určite Vám doporučujem sa Janke ozvať a začať s ňou spolupracovať.

Daniel Dolinaj, oblast působení wellness a spa pro mnohé společnosti


Protože jsem si nevěděl rady se zapeklitým pracovním problémem souvisejícím s mým pracovním výkonem a cítil jsem tlak, jak ze strany vedení tak od mých podřízených, rozhodl jsem se vyzkoušet koučování. Na doporučení jsem kontaktoval koučku Janu Kroupovou. Naše rozhovory mi dopomohly nejen k vyřešení mého pracovního problému, ale dovedly mě také k většímu nadhledu. Na spoustu věcí se nyní dívám opravdu jinak, a díky tomu mohu své další problémy řešit s větším klidem a rozvahou.

Martin K. , manažer (250 podřízených)


Během koučování s Janou jsem nalezla jiný způsob uvažování, který stále používám. Díky ní nezapomínám dívat se na věci, vztahy a procesy také z jiného úhlu pohledu, být svojí paní, více nad věcí a méně se hroutit :)

Olga Daskin, manažerka pro DVPP, Člověk v tísni, o.p.s.


Jano, děkuji moc za možnost koučinku. Pomohl mi v situaci, kdy jsem potřebovala vyřešit spletitou situaci na projektu a znova nastartovat posun. Koučování je báječná možnost, jak najít skrytý potenciál. Zůstane nedílnou součástí mého dalšího profesního i soukromého života.

Irena Malá


Využila jsem coaching ve chvíli, kdy bylo nutné se rozhodnout o dalším profesním směřování. Absolvovaná sezení mi pomohla přesně definovat možnosti jednotlivých směrů a stanovit si adekvátní postup a cíle.

Jana Podzimková, finanční ředitelka


Lekce koučování, které jsem absolvovala, mi pomohly zorientovat se v obchodních jednáních, která nejsou mou profesí, ale jsou její nedílnou součástí. Naučila jsem se jejich prostřednictvím asertivitě a dokážu mnohem lépe nakládat se svou notorickou nedochvilností. I když jsem kouče kontaktovala s konkrétní potřebou naučit se sama řešit situace, se kterými jsem si do té doby nevěděla rady, mám pocit, že se celý proces koučování v principu dialogu přenesl do kvality mého života i v jiných oblastech. Vyhovuje mi forma koučování, kdy si klient sám může volit setkání osobní nebo po telefonu. Je to časově, řekněme, luxusní.

Petra Oswaldová