DOMŮ KOUČOVÁNÍ PRO FIRMY CENÍK KONTAKT FAQ

"Koučování je jako jízda kočárem, místy příjemná, místy může být nepohodlná. Někdy slunce krásně svítí, nebe je modré, jindy se na cestě mohou vyskytnout výmoly, někdy uvidíte nečekané dech beroucí scenérie a příroda vám ukáže všechny své poklady. Vždy si ale můžete říci, že to stálo za to."

KOUČOVÁNÍ

 

... je cesta sama k sobě

Chceme-li ve svém životě uskutečnit jakoukoliv změnu, musíme začít každý sám u sebe. Naše myšlenky tvoří náš svět. Navzdory vnějším okolnostem můžeme objevit kouzlo a sílu okamžiku, směřovat myšlenky k našemu cíli, budovat zevnitř. Že to tak opravdu je, mě naučil sám život.

 

... je provázení na cestě k vašemu osobnímu růstu

Koučování je spolehlivá metoda, která vám pomůže odhalit a rozvinout váš skrytý potenciál. Pomocí koučování se naučíte pracovat s vaší energií, dokážete lépe zacházet s vašimi strachy a obavami, odhalíte co vás brzdí, co vás naopak posune vpřed.

 

... je efektivní práce na nalézání a dosahování vašich cílů

Koučování dokáže být velmi efektivní v dosahování vámi stanovených cílů. Pomáhá vám rozvíjet důvěru v sebe sama a zodpovědnost za výsledek. Vše, co potřebujete, v sobě již máte. Odstraněním vytvořených bariér, uvolníte váš potenciál, uvědomíte si vaše možnosti a dosáhnete vašich cílů.

 

... je nalézání vašeho vnitřního klidu

Koučováním se vydáte na cestu, která vede k hlubšímu pochopení sebe sama, k nalezení vnitřních zdrojů, posílíte vnitřní stabilitu, a tím se stanete odolnějším vůči stresu, vnějším vlivům a okolnostem.